loading
Ваш гараж, гаражи металлические, сборные домики, продажа гаражей, производство, металлоконструкции

Ваш гараж, гаражи металлические, сборные домики, продажа гаражей, производство, металлоконструкции

Консультации по товарам:

Наша реклама:
 

Облако Тегов
Бытовки 1, волна 1, Ворота відкатні 1, Ворота металеві 1, Ворота металлические 1, гараж волнистый 1, Гараж металевий двоскатний 1, Гараж металевий односкатний 1, Гараж металлический двухскатный 1, Гараж металлический односкатный 1, Гараж на две машины 1, Гараж на дві машини 1, Гаражи из профнастила 1, Гаражи металлические сборные 1, Гаражи металлические эконом класса 1, Гаражи на складе 1, Гаражі з профнастила 1, Гаражі металеві економ класу 1, Гаражі металеві збірні 1, Гаражний кооператив 1, Гаражный кооператив 1, гофр 1, грунтовка ворот 1, грунтовка гаражей 1, заказ гаражей 1, Збірні будиночки 1, Крепление телевизора 1, купить гараж сейчас 1, Летний душ 1, Мансарди 1, Мансарды 1, Навес поликарбонат 1, Навесы из профнастила 1, Навіс полікарбонат 1, Откатные ворота 1, Підібрати гараж 1, Побутовки 1, Подобрать гараж 1, покраска ворот 1, Покраска гаражей 1, преобразователь с 12 на 220 1, расчет гаражей 1, ремонт ворот 1, реставрация ворот 1, Сборные домики 1, Стелажі металеві збірні 1, Стеллажи металлические сборные 1
 
Гаражи металлические, сборные домики, металлические бытовки, навесы поликарбонатua, Гаражі металеві економ класу → Гаражі металеві економ класу
 
Гаражі металеві економ класу   ua, Гаражі металеві економ класу
Опубликовал: [ironcover] Обновлено: [19.09.2013] Просмотров: [8048]

Гаражі металеві економ класу

Виробництво гаражів металевих збірних в Харкові, доставка гаражів, установка гаража металевого двоскатного і установка гаража металевого односхилого.

Гараж металевий збірний з двосхилою і односхилою дахом. Виробництво металевих гаражів будь-яких розмірів під замовлення. Виробництво в Харкові. Продаж гаражів (гаражі продаж).

Консультація по тел. (без вихідних з 8:00 до 20:00) : 063-8088506; 096-0796988.

garazh-dvuhskatnyi-shtampovannyi-2.jpg (52.8 Kb)garazh-odnoskatnyi-ocinkovannyi-fix.jpg (77.31 Kb)

Наше виробництво вже багато років працює у напрямі "сучасні металоконструкції"-маємо можливість удосконалити усі наші конструкції зокрема гаражі металеві і цілеспрямовані добитися якісного продукту і його мінімальної вартості. У нас широкий спектр якісних металевих гаражів (збірних). Результатом нашої продуктивної роботи в напрямі ціна-якість являється гараж металевий економ класу.

 • Натисніть для переходу в презентацію

  Натисніть лівою кнопкою миші для збільшення

 

Фото гаражів назадІнформаціяІнформація"Назад"-спочатку натисніть кнопку "Стоп"

Фото гаражів стоп/пускІнформаціяІнформаціяПочніть роботу з цієї кнопки-"Стоп/Пуск"

Фото гаражів впередІнформаціяІнформація"Вперед"-спочатку натисніть кнопку "Стоп"
Гараж металевий економ класу в цеху (завершуючий етап зборки).

garazh_metallicheskii_v_cehe.jpg (20.62 Kb)

Схема розташування автомобіля ВАЗ- 2105 в гаражі металевому економ класу, який має габаритні розміри: 2,9м (ширина), 4,62 м (довжина), 2 м (2,3 м по коникові) (висота).

raspolozhenie_avtomobilya_v_garazhe.jpg (72.39 Kb)

Ескізні проекти гаражів металевих (креслення гаражів металевих двоскатних і гаражів металевих односхилих)які додаються до договору купівлі-продажу (продаж гаражів, гаражі продаж)гаража металевого збірного економ варіанту з штампованого листа (чорний лист на стінах і на даху) і оцинкованого листа (профлист).

garazh_dvuhskatnyi_ekonom.jpg (94.1 Kb) garazh_odnoskatnyi_ocinkovannyi_ekonom.jpg (108.9 Kb)

"Гаражі металеві економ класу"-детальніше...

Конструкція гаража металевого односхилого економ класу, обшитого оцинкованим листом (профлистом).

garazh-odnoskatnyi-ocinkovannyi-fix.jpg (77.31 Kb)

Гараж металевий розбірною односхилий економ класу має відмінність від стандартних металевих гаражів виключно своїми габаритними розмірами і є каркасною конструкцією виконану з профільної металевої труби прямокутного перерізу і штампованого спец профілю, обшиту профільним оцинкованим листом завтовшки S0, 5 мм. Дах односхилий, забезпечує природний стік води і нахилена сторону задньої частини гаража. Дах захищена від попадання вологи всередину спеціальними покрівельними болтами з гумовою шайбою. Ворота двух-створчатые, мають вушка під навісний замок. Дах односхилого гаража економ варіанту укладається на спец. балки, які укладаються по усій довжині верхньої частини гаража з урахуванням вітровий і сніговий навантаження.

Гараж металевий односхилий економ класу доставляється в такій комплектації:
 1. Ворота двостулкові
 2. Задня стінка
 3. Дві бічні стінки
 4. Балки для монтажу даху
 5. Покрівельні листи (оцинкований профільний лист завтовшки S0, 5 мм)

Збирається гараж металевий односхилий економ класу на місці установки гаража на оцинкованих болтах. Усе металеві деталі гаража загрунтовані.

Особливість і оригінальність наших односхилих металевих гаражів економ класу полягає в тому, що усі стінки цього металевого гаража цілісні і є жорсткий металевий каркас з профільних труб, який обшитий профільованим листом. В цілому бічні стіни є цілісною конструкцією, рівною довжині b, що виготовляється []збірного гаража[/b]. Те ж і із задньою стінкою, яка дорівнює ширині металевого гаража. Ворота є цілісним блоком, двома стулкою, що має.

Конструкція гаража металевого двоскатного економ класу, з штампованого листа.

garazh-dvuhskatnyi-shtampovannyi-2.jpg (52.8 Kb)

Гараж металевий розбірною двоскатний економ класу має відмінність від стандартних металевих гаражів виключно своїми габаритними розмірами і є каркасною конструкцією що складається з двох бічних стінок, задньої стінки і фронтону, комір і фронтону, дах складається з окремих листових елементів завтовшки 1,2мм і збираються на місці установки гаража на болтах. Усе металеві листи двоскатного гаража збираються штампованими кромками один в одного і з'єднання в цих місцях мають товщину рівну двом товщині металевого листа. Дах двоскатного гаража економ варіанту укладається на ферми і розрахована з урахуванням вітровий і сніговий навантаження, а так само захищена від попадання вологи всередину спеціальними покрівельними болтами з гумовою шайбою. Усе металеві деталі гаража загрунтовані. Ворота двух-створчатые, мають вушка під навісний замок.

Гараж металевий двоскатний доставляється в такій комплектації:
 1. Ворота двостулкові з фронтоном
 2. Задня стінка з фронтоном
 3. Дві бічні стінки
 4. Ферми металеві для монтажу даху
 5. Покрівельні листи (лист металевий завтовшки S1, 2 мм)

Збирається гараж металевий двоскатний економ класу на місці установки гаража на болтах. Усе металеві деталі гаража загрунтовані.

Особливість і оригінальність наших двоскатних металевих гаражів економ класу полягає в тому, що усе металеві листи мають штамповані кромки і в процесі зборки вкладаються один в одного, утворюючи в цих місцях ребра жорсткості. У цих з'єднаннях йде посилення конструкції гаража і товщина металу в цьому місці дорівнює двом товщині листа, тобто якщо гараж металевий виготовлений з листа завтовшки S1, 2 мм, те ребро жорсткості матиме товщину S2, 4 мм. Внутрішні сторони стін металевого гаража посилені куточками. В цілому бічні стіни є цілісною зварною конструкцією, рівною довжині b, що виготовляється []збірного гаража[/b]. Те ж і із задньою стінкою, яка дорівнює ширині металевого гаража. Ворота є цілісним зварним блоком, двома стулкою, що має.Прайс-лист на гаражі металеві односхилі економ класу

Ширина, мм
Довжина, мм
Висота, мм
Проїм комір, мм
Матеріал покриття, мм
Антикор. каркаса
Ціна на складі, грн.
2900
4620
2000
2700×1940
Стіни-S0, 5
Дах-S0, 5
Грунтовка ГФ- 21
6900Прайс-лист на гаражі металеві двосхилі економ класу

Ширина, мм
Довжина, мм
Висота, мм
Проїм комір, мм
Матеріал покриття, мм
Антикор. каркаса
Ціна на складі, грн.
2780
4620
2000
2500×1940
Стіни-S1, 2
Дах-S1, 2
Грунтовка ГФ- 21
10300

Наше виробництво має можливість виготовити гаражі металеві нестандартних типоразмеров і конструкцій.

Гаражі металеві розбірні нашого виробництва поєднують в собі надійну жорстку конструкцію, практичність і європейський дизайн. Продаж гаражів (гаражі продаж). Замовити гараж і купити гараж (ціна на складі) можна згідно з ескізами, прикладеним в прайс-листі. Нестандартні конструкції металевих гаражів розглядаються індивідуальне. Купити металевий гараж можна під'їхавши до нас на виробництво.

Продаж металевих гаражів здійснюється згідно договору купівлі-продажу.

Доставка гаражів металевих в будь-якій регіон України.

Металевий гараж економ класу

Металевий гараж односхилий-розміри 2900 × 4620 мм-ціна 6900 грн.!

Металевий гараж двоскатний - розміри 2780 × 4620 мм-ціна 10300 грн.!

У конструкції врахуємо усі Ваші побажання.

Терміни виготовлення металевого гаража збірного (розбірного) 3-7 днів.

Вартість доставки металевих гаражів в межах міста Харкова-400 грн.
Вартість доставки нашій продукції в місто Київ-800 грн.

Вартість доставки металевих гаражів по регіонах України тут-Доставка гаражів по Україні

Наші контакти

 
 
-->
Гаражи металлические, сборные домики, металлические бытовки, навесы поликарбонатua, Гаражі металеві економ класу → Гаражі металеві економ класу

Ваш гараж, гаражи металлические, сборные домики, продажа гаражей, производство, металлоконструкции

SQL запросов: 10 | Генерация страницы: 0.12 сек
Copyright © 2009 - 2016. Ваш гараж, гаражи металлические, сборные домики, продажа гаражей, производство, металлоконструкции. Все права защищены.