loading
Ваш гараж, гаражі металеві, збірні будиночки, продаж гаражів, виробництво, металоконструкції

Ваш гараж, гаражі металеві, збірні будиночки, продаж гаражів, виробництво, металоконструкції

Гаражи металлические, сборные домики, металлические бытовки, навесы поликарбонатua, Гаражі металеві збірні → Гаражі металеві збірні
Гаражі металеві збірні

Гаражі металеві збірні

Виробництво гаражів металевих збірних в Харкові, доставка гаражів, установка гаража металевого двоскатного і установка гаража металевого односхилого. Гараж металевий збірний з двосхилою і односхилою дахом. Виробництво металевих гаражів будь-яких розмірів під замовлення. Виробництво в Харкові. Продаж гаражів (гаражі продаж). Консультація по тел. (без вихідних з 8:00 до 20:00) : 063-8088506; 096-0796988.

 • garazhnyi-kompleks-sekcionnyi-1.jpg (56.33 Kb)

  Натисніть збільшити

 • garazh-dvuhskatnyi-shtampovannyi-2.jpg (52.8 Kb)

  Натисніть збільшити

 • garazh-dvuhskatnyi-shtampovannyi-kiev.jpg (80.22 Kb)

  Натисніть збільшити

 • garazh-metallicheskii-odnoskatnyi-shtampovannyi-1.jpg (25.2 Kb)

  Натисніть збільшити

 • metallicheskii_garazh_v_cehe.jpg (68.09 Kb)

  Натисніть збільшити

 • garazh-dvuhskatnyi-shtampovannyi-1.jpg (74.92 Kb)

  Натисніть збільшити

 • garazh-odnoskatnyi-ocinkovannyi-fix.jpg (77.31 Kb)

  Натисніть збільшити

 • metallicheskii_garazh_na_meste_ustanovki.jpg (29.41 Kb)

  Натисніть збільшити

garazhnyi-kompleks-sekcionnyi-1.jpg (56.33 Kb)garazh-dvuhskatnyi-shtampovannyi-2.jpg (52.8 Kb)garazh-dvuhskatnyi-shtampovannyi-kiev.jpg (80.22 Kb)garazh-metallicheskii-odnoskatnyi-shtampovannyi-1.jpg (25.2 Kb)

metallicheskii_garazh_v_cehe.jpg (68.09 Kb)garazh-dvuhskatnyi-shtampovannyi-1.jpg (74.92 Kb)garazh-odnoskatnyi-ocinkovannyi-fix.jpg (77.31 Kb)metallicheskii_garazh_na_meste_ustanovki.jpg (29.41 Kb)

Наша компанія вже багато років спеціалізується на виробництві гаражів і парковочных місць, нами накопичений величезний досвід роботи у виробництві і монтажі конструкцій. У нас представлений величезний вибір самих різних і якісних гаражів стандартних типоразмеров, також можливе виготовлення нестандартних металевих гаражів під Ваші типоразмеры, відповідні Вашому авто.

Наші рекомендації по вибору типу металевого гаража можна подивитися на сторінці-Як підібрати металевий гараж"Гаражі металеві збірні"-детальніше...

  Конструкція збірного двоскатного гаража штампований лист.

  Гаражі металеві двоскатні

  Гараж металевий розбірною двоскатний (металевий гараж) є каркасною конструкцією що складається з двох бічних стінок, задньої стінки і фронтону, комір і фронтону, дах складається з окремих листових елементів завтовшки 2мм і збираються на місці установки гаража на болтах. Усе металеві листи двоскатного гаража збираються штампованими кромками один в одного і з'єднання в цих місцях мають товщину рівну двом товщині металевого листа. Дах укладається на металеві ферми і розрахована з урахуванням вітрового і снігового навантаження, а так само захищена від попадання вологи всередину спеціальними покрівельними болтами з гумовою шайбою. Усе металеві деталі гаража загрунтовані. Гараж металевий збірний з листа завтовшки S1, 2 мм або S 2мм. Покриття дахи гаража: лист металевий S1, 2 або S2 мм. Бічних стін: лист металевий S1, 2 або S2 мм. Ворота двух-створчатые, мають вушка під навісний замок. У нижній частині гаража металевого двоскатного є посадочні отвори під анкерні болти.

  Гараж металевий двоскатний доставляється в такій комплектації:

  1. Ворота двостулкові з фронтоном
  2. Задня стінка з фронтоном
  3. Дві бічні стінки
  4. Ферми металеві для монтажу даху
  5. Покрівельні листи (лист металевий завтовшки S1, 2 мм або S2, 0 мм) залежно від виду і типоразмера гаража збірного.

  Збирається гараж металевий двоскатний на місці установки гаража на оцинкованих болтах. Усе металеві деталі гаража загрунтовані.


   

  Конструкція односхилого збірного гаража, штампований лист у поєднанні з профлистом.

  Конструкція комбінованого металевого гаража

  Гараж металевий збірний (розбірною) односхилий в цій конструкції є каркасною конструкцією що складається з двох бічних стінок з штампованого листа, задньої стінки і комір, дах складається з окремих оцинкованих листів завтовшки S0, 5...0,7 мм. Комплектуючі збираються на болтах і саморезах з пресшайбой. Дах односхилий, нахил виконаний у бік задньої стінки гаража. Дах захищений від попадання вологи всередину спеціальними покрівельними болтами з гумовою шайбою. Ворота двух-створчатые, мають вушка під навісний замок. Дах односхилого гаража укладається на профільну трубу прямокутного перерізу або на спец-балки, які є спец-профіль типу C -профиль або G -профиль виконані з листа завтовшки S=2,0...3,0 мм, і розташовані по довжині верхньої частини гаража з урахуванням вітрового і снігового навантаження. У нижній частині гаража є посадочні отвори під анкерні болти.

  Гараж металевий односхилий штампований поставляється в такій комплектації:

  1. Ворота двостулкові
  2. Задня стінка
  3. Дві бічні стінки
  4. Балки для монтажу даху
  5. Покрівельні листи (профільний оцинкований лист завтовшки S0, 5...0,7 мм) залежно від виду і типоразмера гаража збірного.

  Збирається штампований односхилий гараж на місці установки гаража на оцинкованих болтах. Уся конструкція металевого каркаса гаража загрунтована.


   

  Конструкція збірного односхилого гаража, обшитого оцинкованим листом (профлистом).

  Гараж металевий односхилий

  Гараж металевий розбірною односхилий (металевий гараж) є каркасною конструкцією виконану з профільної металевої труби прямокутного перерізу обшиту профільним оцинкованим листом завтовшки S0, 5...0,7 мм. Дах односхилий, забезпечує природний стік води і нахилена сторону задньої частини гаража. Дах захищений від попадання вологи всередину спеціальними покрівельними болтами з гумовою шайбою. Ворота двух-створчатые, мають вушка під навісний замок. Дах односхилого гаража укладається на профільну трубу прямокутного перерізу або на спец-балки, які є спец-профіль типу C -профиль або G -профиль виконані з листа завтовшки S=2,0...3,0 мм, і розташовані по довжині верхньої частини гаража з урахуванням вітрового і снігового навантаження. У нижній частині гаража металевого односхилого є посадочні отвори під анкерні болти.

  Геометрія (креслення) профлиста для покриття стін металевого односхилого гаража.

  proflist_hc20.png (.99 Kb)

  Геометрія (креслення) профлиста для покриття крышы металевого односхилого гаража.

  proflist_hc44.png (58.54 Kb)

  Гараж металевий односхилий доставляється в такій комплектації:

  1. Ворота двостулкові
  2. Задня стінка
  3. Дві бічні стінки
  4. Балки для монтажу даху
  5. Покрівельні листи (профільний оцинкований лист завтовшки S0, 5...0,7 мм) залежно від виду і типоразмера гаража збірного.

  Збирається гараж металевий односхилий на місці установки гаража на оцинкованих болтах. Усе металеві деталі гаража загрунтовані.


   

  Гаражі металеві нашого виробництва проходять контрольну зборку в цеху, що гарантує 100% собираемость на місці установки для замовника. Нижче приведені фото контрольної зборки металевих гаражів у цеху і підготовка під нанесення захисного покриття гаража металевого (фарбування металевого гаража, грунтовка гаража металевого).

  garazh-dvuhskatnyi-v-cehe-1.jpg (40.31 Kb)garazh-dvuhskatnyi-v-cehe-2.jpg (40.7 Kb)garazh-dvuhskatnyi-v-cehe-3.jpg (41.14 Kb)garazh-dvuhskatnyi-v-cehe-4.jpg (36.83 Kb)

  garazh-dvuhskatnyi-v-cehe-5.jpg (42.02 Kb)garazh-dvuhskatnyi-v-cehe-6.jpg (42.36 Kb)garazh-dvuhskatnyi-v-cehe-7.jpg (40.97 Kb)

  На фото видно, що гаражі металеві нашого виробництва складаються з чотирьох блоків, які монтуються між собою на болтах. Бічні стінки складаються з штампованих листів, штампована кромка кожного наступного листа вкладена в попередній і зібрані зварювальним швом. Згори і знизу бічної стінки металевого гаража є два посилюючі пояси з металевого гарячекатанного куточка, які підварюються до внутрішньої частини стінки. Задня стінка зібрана за той-же технологією. Ворота металевого гаража є цілісним блоком з фронтоном. Вертикальні стійки утворені спеціальним штампованим профілем, який сполучений горизонтальною профільною трубою і розрахований на зовнішнє діюче навантаження і навантаження самої конструкції-момент, що крутить, який виникає при відкритті стулок воріт. Стулки воріт гаража металевого виконані з профільної труби і металевого штампованого листа. Ферми виконані з металевого куточка з урахуванням усіх діючих навантажень на дах. Нижній коник виконаний з штампованого листа і укладений на фронтони і ферми металевого гаража. Листи на дах металевого гаража виконані з того-ж штампованого листа що і стіни. Монтаж листів на дах виробляється по одному і укладається внахлест на штамповані кромки листа. Потім контрольної зборки металевого гаража виробляється повна грунтовка усіх відкритих поверхонь гаража. Гараж грунтується як зовні так і з усередині. Надалі виробляється контроль "ОТК" і маркіровка складальних вузлів гаража для зручності і швидкості монтажу металевого гаража на місці установки. Перед відвантаженням виписується "Технічний Паспорт" гаража металевого збірного.

  Замовити гараж і купити гараж (ціна на складі) можна згідно з ескізами, прикладеним в прайс-листі. Нестандартні конструкції металевих гаражів розглядаються індивідуальне. Купити металевий гараж можна під'їхавши до нас на виробництво.

  Продаж металевих гаражів здійснюється згідно договору купівлі-продажу.

  Доставка гаражів металевих в будь-якій регіон України.

  Гаражі металеві розбірні нашого виробництва поєднують в собі надійну жорстку конструкцію, практичність і європейський дизайн.

  Наші контакти

  Мета-тегиГаражі металеві збірні

  Полезные ссылки: Гаражи металлические сборные || Сборные домики || Бытовки сборные || Навесы


  Гаражи металлические, сборные домики, металлические бытовки, навесы поликарбонатua, Гаражі металеві збірні → Гаражі металеві збірні

  Ваш гараж, гаражі металеві, збірні будиночки, продаж гаражів, виробництво, металоконструкції

  Copyright © 2009 - 2018. Всі права захищені.
  Україна, г. Харьков, вул. Киргизська, буд.19, корп.2
  Час роботи: щодня 8:30-18:00
  Металоконструкції, гаражі, навіси, побутовки
  http://ironcover.org.ua ||