loading
Ваш гараж, гаражи металлические, сборные домики, продажа гаражей, производство, металлоконструкции

Ваш гараж, гаражи металлические, сборные домики, продажа гаражей, производство, металлоконструкции

Консультации по товарам:

Наша реклама:
 

Облако Тегов
Бытовки 1, волна 1, Ворота відкатні 1, Ворота металеві 1, Ворота металлические 1, гараж волнистый 1, Гараж металевий двоскатний 1, Гараж металевий односкатний 1, Гараж металлический двухскатный 1, Гараж металлический односкатный 1, Гараж на две машины 1, Гараж на дві машини 1, Гаражи из профнастила 1, Гаражи металлические сборные 1, Гаражи металлические эконом класса 1, Гаражи на складе 1, Гаражі з профнастила 1, Гаражі металеві економ класу 1, Гаражі металеві збірні 1, Гаражний кооператив 1, Гаражный кооператив 1, гофр 1, грунтовка ворот 1, грунтовка гаражей 1, заказ гаражей 1, Збірні будиночки 1, Крепление телевизора 1, купить гараж сейчас 1, Летний душ 1, Мансарди 1, Мансарды 1, Навес поликарбонат 1, Навесы из профнастила 1, Навіс полікарбонат 1, Откатные ворота 1, Підібрати гараж 1, Побутовки 1, Подобрать гараж 1, покраска ворот 1, Покраска гаражей 1, преобразователь с 12 на 220 1, расчет гаражей 1, ремонт ворот 1, реставрация ворот 1, Сборные домики 1, Стелажі металеві збірні 1, Стеллажи металлические сборные 1
 
Гаражи металлические, сборные домики, металлические бытовки, навесы поликарбонатua, Гаражі металеві збірні односкатні → Гараж металевий односкатний
 
Гараж металевий односкатний   ua, Гаражі металеві збірні односкатні
Опубликовал: [ironcover] Обновлено: [20.09.2013] Просмотров: [7346]

Гараж металевий односхилий

Виробництво гаражів металевих збірних в Харкові, доставка і установка гаража металевого односхилого.

Гараж металевий збірний з односхилим дахом. Виробництво металевих гаражів будь-яких розмірів під замовлення. Виробництво в Харкові. Продаж гаражів (гаражі продаж).

Консультація по тел. (без вихідних з 8:00 до 20:00) : 063-8088506; 096-0796988.

 • garazh-odnoskatnyi-ocinkovannyi-fix.jpg (77.31 Kb)

  Натисніть збільшити

 • 1skat_ustanovka_5.jpg (28.23 Kb)

  Натисніть збільшити

 • garazh-odnoskatnyi-shtampovannyi-2.jpg (54.81 Kb)

  Натисніть збільшити

 • garazh-metallicheskii-odnoskatnyi-shtampovannyi-3.jpg (34.59 Kb)

  Натисніть збільшити

Наша компанія вже багато років спеціалізується на виробництві гаражів і парковочных місць, нами накопичений величезний досвід роботи у виробництві і монтажі конструкцій. У нас представлений величезний вибір самих різних і якісних металевих гаражів стандартних типоразмеров, також можливе виготовлення металевого гаража під ваші типоразмеры, відповідні вашому авто.

 • Натисніть для переходу в презентацію

  Натисніть лівою кнопкою миші для збільшення

 

Фото гаражів назадІнформаціяІнформація"Назад" - спочатку натисніть кнопку "Стоп"

Фото гаражів стоп/пускІнформаціяІнформаціяПочніть роботу з цієї кнопки - "Стоп/Пуск"

Фото гаражів впередІнформаціяІнформація"Вперед" - спочатку натисніть кнопку "Стоп"
Меню детальніше: "Гараж металевий односхилий"

Конструкція збірного односхилого гаража обшитого профлистом.

Гараж металевий односхилий

Гараж металевий розбірною односхилий є каркасною конструкцією виконану з профільної металевої труби прямокутного перерізу, обшиту профільним оцинкованим листом завтовшки S0, 5…0,7 мм. Дах односхилий, забезпечує природний стік води і нахилена сторону задньої частини гаража. Дах захищений від попадання вологи всередину спеціальними покрівельними болтами з гумовою шайбою. Ворота двух-створчатые, мають вушка під навісний замок. Дах односхилого гаража укладається на профільну трубу прямокутного перерізу або на спец-балки, які є спец-профіль типу C -профиль або G -профиль виконані з листа завтовшки S=2..3 мм, і розташовані по довжині верхньої частини гаража з урахуванням вітрового і снігового навантаження. У нижній частині гаража є посадочні отвори під анкерні болти. Переважно бюджетний варіант гаража. Повністю виконує функцію захисту від атмосферних опадів, захист від злому автомобіля, зняття коліс з авто і псуванню лакофарбного покриття.


Фото елементів конструкції воріт, конструкції стін і конструкції даху оцинкованого металевого гаража (гараж з профнастила)

garazh-odnoskatnyi-konstrukciya-vorot.jpg (66.67 Kb)garazh-odnoskatnyi-konstrukciya-sten.jpg (91.74 Kb)garazh-odnoskatnyi-konstrukciya-kryshi.jpg (69.91 Kb)

Фото конструкції оцинкованого (з профлиста) металевого гаража.

1skat_ustanovka_1.jpg (36.86 Kb)1skat_ustanovka_6.jpg (28 Kb)1skat_ustanovka_5.jpg (28.23 Kb)

Конструкція комбінованого металевого односхилого гаража, обшитого сталевим листом завтовшки S=1,2 мм або S=2,0 мм на стінах і оцинкованим листом (профлистом) на даху.

garazh-metallicheskii-odnoskatnyi-shtampovannyi-1.jpg (25.2 Kb)

Гараж металевий комбінований односхилий є блокову конструкцію що складається з двох бічних стінок, заднього блоку з фронтоном і цілісного блоку з воротами. Стіни бічні, задня стіна і блок воріт виконані з штампованого сталевого листа завтовшки S=1,2 мм або S=2,0 мм, блоки суцільнозварні і зібрані "лист до листа" в місцях штампування і проварені вертикальним переривчастим швом. Після зборки гараж має два пояси - верхній і нижній, які утворені металевим гарячекатанным куточком. Ці пояси забезпечують максимальну стійкість конструкції гаража як при зовнішньому дія на стіни гаража, так і при максимальному навантаженні на дах гаража. Ворота цієї конструкції виконані з профільної металевою труби прямокутного перерізу і окремих штампованих елементів. Односхилий дах виконаний з профільного оцинкованого листа завтовшки S0, 5…0,7 мм, скіс від воріт до задньої стінки гаража. Дах монтується спеціальними саморезами по металу з гумовою шайбою. Ворота двух-створчатые, з вушками під навісний замок. Дах цього металевого гаража укладається на оцинковані балки виготовлені з листа завтовшки S=2..3 мм. Балки розташовані у верхній частині гаража і укладаються паралельно воротам по усій довжині гаража. Переріз і товщина балок вибрані з урахуванням вітрового і снігового навантаження на дах гаража. У нижньому поясі гаража передбачені посадочні отвори під анкерні болти. Гаражі цього типу поєднують в собі надійну сучасну конструкцію і невисоку вартість.


Фото конструкції комбінованого металевого гаража.

garazhnyi-kompleks-sekcionnyi - 1.jpg (56.33 Kb)kombinirovannyi-garazh-konstrukciya-3.jpg (40.88 Kb)kombinirovannyi-garazh-konstrukciya-2.jpg (37.81 Kb)kombinirovannyi-garazh-konstrukciya-1.jpg (44.2 Kb)

Каркас металевого односхилого гаража. Зборка металевого каркаса гаража у цеху.

odnoskatnyi_garazh_karkas.jpg (29.24 Kb)

Конструкція збірного односхилого гаража обшитого профлистом з побутівкою.

metallicheskii_garazh_odnosktnyi_s_bytovkoi.png (554.09 Kb) metallicheskii_garazh_odnosktnyi_s_bytovkoi_2.png (517.97 Kb)

Ця конструкція металевого гаража односхилого виконана під замовлення з побутівкою. Побутівка є додатковою стінкою, каркас якої виконаний з профільної труби обшитий профлистом і двері виготовлену також з профільованої труби обшиту профнастилом.

Гараж металевий односхилий доставляється в такій комплектації:

 1. Ворота двостулкові
 2. Задня стінка
 3. Дві бічні стінки
 4. Балки для монтажу даху
 5. Покрівельні листи (профільний оцинкований лист завтовшки S0.5..0.7 мм) залежно від виду і типоразмера гаража збірного.

Збирається гараж металевий односхилий на місці установки гаража на оцинкованих болтах. Усе металеві деталі гаража загрунтовані.

Гаражі металеві збірні з односхилим дахом.

Особливість і оригінальність односхилих металевих гаражів полягає в тому, що усі стінки цього металевого гаража цілісні і є жорсткий металевий каркас, який обшитий профільованим листом. В цілому бічні стіни є цілісною конструкцією, рівною довжині b, що виготовляється []збірного гаража[/b]. Те ж і із задньою стінкою, яка дорівнює ширині металевого гаража. Ворота є цілісним блоком, двома стулкою, що має.

Ескізний проект гаража металевого (креслення гаража металевого односхилого)який додається до договору купівлі-продажу (продаж гаражів, гаражі продаж)гаража односхилого металевого збірного з оцинкованого листа (профлист на стінах і даху).

garazh_odnoskatnyi_ocinkovannyi.jpg (107.22 Kb)

Ескізний проект гаража металевого (креслення гаража металевого односхилого)який додається до договору купівлі-продажу (продаж гаражів, гаражі продаж)гаража односхилого металевого збірного з штампованого листа (чорний лист на стінах, профлист на даху).

garazh_odnoskatnyi_shtampovannyi.jpg (82.58 Kb)

Геометрія (креслення) профлиста для покриття стін металевого односхилого гаража.

proflist_hc20.png (.99 Kb)

Геометрія (креслення) профлиста для покриття крышы металевого односхилого гаража.

proflist_hc44.png (58.54 Kb)

Геометрія (креслення) штампованого листа для покриття воріт, стін і даху металевого двоскатного гаража, а так само для покриття стін для односхилого штампованого гаража, сконструйована з урахуванням максимальної жорсткості і герметизації металевого гаража, і забезпечує потім установки гаража на об'єкті максимальну стійкість усієї конструкції як від сил природи, так і від механічних дій металевого гаража збірного (розбірного).


{prise-1skat}

Виробництво металевих гаражів у Харкові на ironcover.org.ua.

Замовити гараж і купити гараж (ціна на складі) можна згідно з ескізами, прикладеним в прайс-листі. Нестандартні конструкції металевих гаражів розглядаються індивідуальне. Купити металевий гараж можна під'їхавши до нас на виробництво.

Продаж металевих гаражів здійснюється згідно договору купівлі-продажу.

Доставка гаражів металевих в будь-якій регіон України.

Гаражі металеві розбірні односхилі нашого виробництва поєднують в собі надійну жорстку конструкцію, практичність і європейський дизайн.

Металевий гараж економ класу

Металевий гараж односхилий - розміри 2900 × 4620 мм - ціна 6900 грн.!

Металевий гараж двоскатний - розміри 2780 × 4620 мм - ціна 10300 грн.!

У конструкції врахуємо усі Ваші побажання.

Терміни виготовлення металевого гаража збірного (розбірного) 3-7 днів.

Замовити металевий гараж можна згідно з Вашими ескізами з прив'язкою по місцевості, або за проектом розробленим нашим КTБ (конструкторсько-технологічним відділом). Усі конструкції розглядаються і розраховуються індивідуально, отже ціна гаража металевого для Вас буде коректна. Купити гараж металевий (гараж збірний) можна під'їхавши до нас на виробництво.

Вартість доставки металевих гаражів в межах міста Харкова - 400 грн.
Вартість доставки нашій продукції в місто Київ - 800 грн.

Вартість доставки металевих гаражів по регіонах України тут - Доставка гаражів по Україні

Наші контакти

 
 
-->
Гаражи металлические, сборные домики, металлические бытовки, навесы поликарбонатua, Гаражі металеві збірні односкатні → Гараж металевий односкатний

Ваш гараж, гаражи металлические, сборные домики, продажа гаражей, производство, металлоконструкции

SQL запросов: 10 | Генерация страницы: 0.08 сек
Copyright © 2009 - 2016. Ваш гараж, гаражи металлические, сборные домики, продажа гаражей, производство, металлоконструкции. Все права защищены.