loading
Ваш гараж, гаражи металлические, сборные домики, продажа гаражей, производство, металлоконструкции

Ваш гараж, гаражи металлические, сборные домики, продажа гаражей, производство, металлоконструкции

Консультации по товарам:

Наша реклама:
 

Облако Тегов
Бытовки 1, волна 1, Ворота відкатні 1, Ворота металеві 1, Ворота металлические 1, гараж волнистый 1, Гараж металевий двоскатний 1, Гараж металевий односкатний 1, Гараж металлический двухскатный 1, Гараж металлический односкатный 1, Гараж на две машины 1, Гараж на дві машини 1, Гаражи из профнастила 1, Гаражи металлические сборные 1, Гаражи металлические эконом класса 1, Гаражи на складе 1, Гаражі з профнастила 1, Гаражі металеві економ класу 1, Гаражі металеві збірні 1, Гаражний кооператив 1, Гаражный кооператив 1, гофр 1, грунтовка ворот 1, грунтовка гаражей 1, заказ гаражей 1, Збірні будиночки 1, Крепление телевизора 1, купить гараж сейчас 1, Летний душ 1, Мансарди 1, Мансарды 1, Навес поликарбонат 1, Навесы из профнастила 1, Навіс полікарбонат 1, Откатные ворота 1, Підібрати гараж 1, Побутовки 1, Подобрать гараж 1, покраска ворот 1, Покраска гаражей 1, преобразователь с 12 на 220 1, расчет гаражей 1, ремонт ворот 1, реставрация ворот 1, Сборные домики 1, Стелажі металеві збірні 1, Стеллажи металлические сборные 1
 
Гаражи металлические, сборные домики, металлические бытовки, навесы поликарбонатua, Гаражний кооператив → Гаражний кооператив
 
Гаражний кооператив   ua, Гаражний кооператив
Опубликовал: [ironcover] Обновлено: [19.09.2013] Просмотров: [2787]

Гаражний кооператив (гаражний комплекс)

Виробництво гаражів металевих збірних в Харкові, доставка гаражів, установка гаража металевого двоскатного і установка гаража металевого односхилого.

Гараж металевий збірний з двосхилою і односхилою дахом.

Виробництво металевих гаражів будь-яких розмірів під замовлення.

Виробництво в Харкові. Продаж гаражів (гаражі продаж).

Консультація по тел. (без вихідних з 8:00 до 20:00) : 063-8088506; 096-0796988.

 • garazhnyi-kompleks-sekcionnyi-2.jpg (.93 Kb)

  Натисніть збільшити

 • garazhnyi_kooperativ_2a.jpg (43.87 Kb)

  Натисніть збільшити

 • garazhnyi_kooperativ_1a.jpg (51.44 Kb)

  Натисніть збільшити

 • garazhnyi_kooperativ_3a.jpg (47.09 Kb)

  Натисніть збільшитиОдним з рішень по зниженню вартості гаража металевого являється гаражний кооператив (гаражний комплекс)

Основною гідністю гаражного кооперативу (гаражного комплексу) являється суміжна стінка між збірними гаражамі, яка приблизно дорівнює 10...15% вартості гаража металевого, плюс вартість робіт по монтажу металевого каркаса збірного гаража. Основним пріоритетом при виборі конструкції збірного гаража, являється його тип. Наприклад для гаража, що окремо-стоїть, треба вибирати конструкцію з штампованого листа. У гаражному комплексі (гаражному кооперативі)можна заощадити на суміжних стінах. Так само можливий варіант конструкції гаражного комплексу з профільованого оцинкованого листа. Ця конструкція трохи дешевше чорного штампованого листа, і можливий варіант застосувати покриття з листа типу-профільований лист з відтінками RAL.

 • Натисніть для переходу в презентацію

  Натисніть лівою кнопкою миші для збільшення

 

Фото гаражів назадІнформаціяІнформація"Назад"-спочатку натисніть кнопку "Стоп"

Фото гаражів стоп/пускІнформаціяІнформаціяПочніть роботу з цієї кнопки-"Стоп/Пуск"

Фото гаражів впередІнформаціяІнформація"Вперед"-спочатку натисніть кнопку "Стоп"
Виробництво і монтаж гаражний кооператив на 12 секцій:

garazhnyi-kompleks-sekcionnyi-1.jpg (56.33 Kb)garazhnyi-kompleks-sekcionnyi-2.jpg (.93 Kb)garazhnyi-kompleks-sekcionnyi-3.jpg (47.35 Kb)garazhnyi-kompleks-sekcionnyi-4.jpg (41.84 Kb)

Вартість гаражного кооперативу залежить від типу конструкції секції, застосованих матеріалів металевого каркаса і габаритів секції. Спочатку слідує підібрати конструкцію вид секції гаражного комплексу.

Вартість гаражного кооперативу (гаражного комплексу) на прикладі гаражного комплексу "Гаражний комплекс 1Л1, 2М-12С"

garazhnyi_kompleks_42h55h22_1l12m12s.jpg (67.76 Kb)

Калькуляція гаражного комплексу (гаражного кооперативу) на 12 секцій.

Вартість однієї секції гаражного комплексу (на складі)-10 800 грн.

Комплектність однієї секції гаражного комплексу:

 1. Стіни (бічна і суміжна)-лист штампованний S1, 2мм, куточок гарячекатанный.
 2. Задня стінка-лист штампованний S1, 2мм, куточок гарячекатанный.
 3. Ворота (проїм 2100х3000 мм)-лист штампованний S1, 2мм, профіль штампований S2, 0мм, труба профільна.
 4. Замок гаражний внутрішній-"Эльбор".
 5. Петлі під навісний замок-1 шт.
 6. Прокрытие-грунт ГФ- 21 "Smile".

Вартість монтажних робіт і транспортування конструкцій 1-ої секції гаражного комплексу-700 грн.

Вартість бетонних робіт з матеріалами 1-ої секції-3 800 грн.

Комплектність бетонної основи одній секції:

 1. Бетон-2,5 м/куб. (з урахуванням заїзду-700 мм)висота подушки 100 мм
 2. Арматура рифлена

Вартість 1-ої секції гаражного комплексу "під ключ" (з урахуванням усіх робіт і матеріалів) : 15300 грн.

Приклад гаражного комплексу на п'ять "боксів" (моделі, ескізи)

Відмінною рисою цієї конструкції гаражного комплексу являються спеціальні оцинковані балки типу "С-профиль". Здатність цього профілю, що несе, задовольняє усе діючі навантаження на дах металоконструкції. Спец. балки можуть мати різні перерізи і товщину. Їх кількість і величини розраховуються під потрібні габарити конструкції, що дозволяє варіювати висоту конструкції по даху і висоту отвору воріт. У отличае від металевих ферм з профільних труб вони трохи дешевші і значно легші, що сприятливо відбивається на конструкції даху гаражного комплексу. Так само С-профиль має значно великий діапазон для застосування в конструкції, що розробляється.

Колони в цій конструкції значно збільшують здатність даху гаражного комплексу, що несе. Також як і "спец. балки" мають широкий діапазон по перерізах труб, аж до витих труб в конструкції. За допомогою нижньої плити, колони мають можливість кріпитися до готового фундаменту за допомогою анкерних болтів, до заставних деталей або фундаментних блоків. До верхньої плити колони кріпляться металеві балки або ферми контсрукции на болтах, що дозволяє значно прискорити процес монтажу гаражного комплексу на об'єкті. Наявність оцинкованого шару на металевих балках позитивно позначається на довговічність конструкції, оскільки в місцях зіткнення з покриттям даху не відбувається корозії балки.

Дах з профільованого оцинкованого листа кріпиться до балок за допомогою оцинкованих покрівельних саморезов з пресшайбой, що виключає протікання даху в місцях кріплення. На стінах цього комплексу є металеві кишені для монтажу подовжніх і поперечних балок.

Матеріал виготовлення стін може бути лист завтовшки від 1,2 мм до 2,0 мм. Також стіни мають горизонтальні пояси з гарячекатанного куточка для збільшення жорсткості конструкції. У нижньому поясі передбачені отвори для анкерних болтів. Ворота цієї конструкції гаражного комплексу-двостулкові і є цілісним блоком, выполненый з штампованого листа завтовшки 2,0 мм і профільних труб.

Стулки воріт виконані з профільної труби і металевого листа завтовшки від 1,2 мм до 2,0 мм залежно від побажання замовника. У конструкції передбачені петлі-вушка для навісних замків і врізні (внутрішні) замки. Металеві частини конструкції які виконані з "чорного" листа і профільних труб повністю грунтуються.

Приклад гаражного комплексу на п'ять секцій "боксів" приведений нижче.

garazhnyi-kompleks-pyat-sekcii-1.jpg (36.82 Kb)garazhnyi-kompleks-pyat-sekcii-2.jpg (43.65 Kb)garazhnyi-kompleks-pyat-sekcii-3.jpg (56.22 Kb)

garazhnyi-kompleks-pyat-sekcii-4.jpg (67.05 Kb)garazhnyi-kompleks-pyat-sekcii-5.jpg (58.47 Kb)garazhnyi-kompleks-pyat-sekcii-6.jpg (64.51 Kb)

garazhnyi-kompleks-pyat-sekcii-chertezh-1.jpg (10.77 Kb)garazhnyi-kompleks-pyat-sekcii-chertezh-2.jpg (10.77 Kb)

Наші контакти

 
 
-->
Гаражи металлические, сборные домики, металлические бытовки, навесы поликарбонатua, Гаражний кооператив → Гаражний кооператив

Ваш гараж, гаражи металлические, сборные домики, продажа гаражей, производство, металлоконструкции

SQL запросов: 10 | Генерация страницы: 0.07 сек
Copyright © 2009 - 2016. Ваш гараж, гаражи металлические, сборные домики, продажа гаражей, производство, металлоконструкции. Все права защищены.