loading
Ваш гараж, гаражі металеві, збірні будиночки, продаж гаражів, виробництво, металоконструкції

Ваш гараж, гаражі металеві, збірні будиночки, продаж гаражів, виробництво, металоконструкції

Гаражи металлические, сборные домики, металлические бытовки, навесы поликарбонатua → Гаражний кооператив
 
Гаражний кооператив RU⇐|||⇒UA

Гаражний кооператив (гаражний комплекс)

Виробництво гаражів металевих збірних у Харкові, доставка гаражів, установка гаража металевого двоскатного і установка гаража металевого односхилого. Гараж металевий збірний з двоскатним та односкатним дахом.Виробництво металевих гаражів будь-яких розмірів під замовлення. Виробництво у Харкові. Консультація за тел. (без вихідних з 8:00 до 20:00) : 063-5489232; 096-0796988.
 • garazhnyi-kompleks-sekcionnyi-2.jpg (.93 Kb)
 • garazhnyi_kooperativ_2a.jpg (43.87 Kb)
 • garazhnyi_kooperativ_1a.jpg (51.44 Kb)
 • garazhnyi_kooperativ_3a.jpg (47.09 Kb)

Одним з рішень по зниженню вартості гаража металевого є гаражний кооператив (гаражний комплекс). Основною гідністю гаражного кооперативу (гаражного комплексу) є суміжна стінка між збірними секціямиі, яка приблизно дорівнює 10...15% вартості гаража металевого, плюс вартість робіт по монтажу металевого каркаса збірного гаража. Основним пріоритетом при виборі конструкції збірного гаража - це його тип. Наприклад для гаража, що окремо-стоїть, треба вибирати конструкцію з штампованого листа. У гаражному комплексі (гаражному кооперативі) можна заощадити на суміжних стінах. Так само можливий варіант конструкції гаражного комплексу з профільованого оцинкованого листа. Ця конструкція трохи дешевше чорного штампованого листа, і можливий варіант застосувати покриття з листа типу - профільований лист з відтінками RAL.

Виробництво та монтаж гаражного кооператива на 12 секцій:

 • garazhnyi-kompleks-sekcionnyi-1.jpg (56.33 Kb)
 • garazhnyi-kompleks-sekcionnyi-2.jpg (.93 Kb)
 • garazhnyi-kompleks-sekcionnyi-3.jpg (47.35 Kb)
 • garazhnyi-kompleks-sekcionnyi-4.jpg (41.84 Kb)


Вартість гаражного кооперативу залежить від типу конструкції секції, застосованих матеріалів металевого каркаса і габаритів секції. Спочатку слідує підібрати конструкцію вид секції гаражного комплексу.

Вартість гаражного кооперативу (гаражного комплексу) на прикладі гаражного комплексу "Гаражний комплекс 1Л1, 2М-12С"

 • garazhnyi_kompleks_42h55h22_1l12m12s.jpg (67.76 Kb)

Приклад гаражного комплексу на п'ять "боксів" (моделі та ескізи гаржа). Відмінною рисою цієї конструкції гаражного комплексу є наявність спеціальних балок типу "С-профиль". Здатність цього профілю задовольняє усі діючі навантаження на дах металоконструкції. Спец. балки можуть мати різні перетини і товщину. Їх кількість і товщина розраховуються під потрібні габарити конструкції, що дозволяє варіювати висотою конструкції по даху і висотою отвору воріт. На відміну від металевих ферм балки з профільних труб трохи дешевші і значно легші, що сприятливо відбивається на конструкції даху гаражного комплексу. Так само С-профиль має значно великий діапазон для застосування в конструкції.

Колони в цій конструкції також як і "спец. балки" мають широкий діапазон по перерізах труб. За допомогою нижньої плити, колони мають можливість кріпитися до готового фундаменту за допомогою анкерних болтів, до заставних деталей або фундаментних блоків. До верхньої плити колони кріпляться металеві балки або ферми контсрукции на болтах, що дозволяє значно прискорити процес монтажу гаражного комплексу на об'єкті. Наявність оцинкованого шару на металевих балках позитивно позначається на довговічність конструкції, оскільки в місцях зіткнення з покриттям даху не відбувається корозії балки.

Дах з профільованого оцинкованого листа кріпиться до балок за допомогою оцинкованих покрівельних саморезов з пресшайбой, що виключає протікання даху в місцях кріплення. На стінах цього комплексу є металеві кишені для монтажу подовжніх і поперечних балок.

Для комплексу гаражів з чорного (штампованного листа) матеріалом виготовлення стін може бути лист завтовшки від 1,2 мм до 2,0 мм. Також стіни мають горизонтальні пояси з гарячекатанного куточка для збільшення жорсткості конструкції. У нижньому поясі передбачені отвори для анкерних болтів.

Ворота цієї конструкції гаражного комплексу-двостулкові і є цілісним блоком, виготовлені з штампованого листа завтовшки 1,2 або 2,0 мм і профільних труб. Стулки воріт виконані з профільної труби і металевого листа завтовшки від 1,2 мм до 2,0 мм залежно від побажання замовника. У конструкції передбачені петлі-вушка для навісних замків і врізні (внутрішні) замки. Металеві частини конструкції які виконані з "чорного" листа і профільних труб повністю грунтуються.

Приклад гаражного комплексу на п'ять секцій "боксів" приведений нижче.

 • garazhnyi-kompleks-pyat-sekcii-1.jpg (36.82 Kb)
 • garazhnyi-kompleks-pyat-sekcii-2.jpg (43.65 Kb)
 • garazhnyi-kompleks-pyat-sekcii-3.jpg (56.22 Kb)
 • garazhnyi-kompleks-pyat-sekcii-4.jpg (67.05 Kb) • garazhnyi-kompleks-pyat-sekcii-5.jpg (58.47 Kb)
 • garazhnyi-kompleks-pyat-sekcii-6.jpg (64.51 Kb)
 • garazhnyi-kompleks-pyat-sekcii-chertezh-1.jpg (10.77 Kb)
 • garazhnyi-kompleks-pyat-sekcii-chertezh-2.jpg (10.77 Kb)
 
 

Гаражи металлические, сборные домики, металлические бытовки, навесы поликарбонатua → Гаражний кооператив

Ваш гараж, гаражі металеві, збірні будиночки, продаж гаражів, виробництво, металоконструкції

Copyright © 2011 - 2019. Всі права захищені.
Україна, м. Харьков, вул. Киргизська, буд.19, корп.2
Час роботи: щодня 8:30-18:00
Металоконструкції, гаражі, навіси, побутовки
https://ironcover.org.ua ||