loading
Ваш гараж, гаражі металеві, збірні будиночки, продаж гаражів, виробництво, металоконструкції

Ваш гараж, гаражі металеві, збірні будиночки, продаж гаражів, виробництво, металоконструкції

Гаражи металлические, сборные домики, металлические бытовки, навесы поликарбонат → Виготовлення гаражів
 
Виготовлення гаражів

Виготовлення гаражів

proizvodstvo_garazhei.gif (2.83 Mb)


Виробництво металевого гаража (виготовлення гаража) односхилого і двоскатного - складний технологічний процес вимагає сучасне технологічне устаткування. Для виробництва металевих гаражів ми використовуємо сучасне устаткування - листогибы, гільйотини, кривошипні преси, гідравлічні преси, ленточнопильные верстати, відрізні верстати, зварювальні напівавтомати і складне штампове оснащення, які в достатній мірі дозволяють нам виготовити збірний металевий гараж практично будь-якого типоразмера.

proizvodstvo_garazha_stanok.jpg (28.59 Kb) proizvodstvo_garazha_stanok_2.jpg (25. Kb)


Точність і великий діапазон можливих геометричних перерізів деталей вироблюваних на нашому устаткуванні, забезпечує точну і якісну зборку металевого збірного гаража, а відділ технічного контролю (ОТК) здійснює 100% контроль вироблюваних деталей металевого збірного гаража і своєчасно виявляє брак деталей, не допускаючи неякісні деталі до зборки.

proizvodstvo_garazha_stanok_3.jpg (25.68 Kb)


При зборці гаража металевого використовуємо складальні кондуктори і зварювальні стапели. Зварні шви проходять неруйнівний контроль нашими фахівцями ОТК. Досвідчені слюсарі виконують монтажні отвори елементів збірного гаража за допомогою дрилів і зачищають лицьові зварювальні шви кутовими шліфувальними машинками.

proizvodstvo_garazha_svarka.jpg (26.52 Kb)


У технологічному ланцюжку виготовлення металевого збірного гаража напівфабрикати переміщаються до місця контрольної зборки за допомогою кранбалок і електричних вантажопідйомників. Досвідчена бригада слюсарів-збирачів здійснює зборку частин гаража металевого у присутності відділу технічного контролю (ОТК).


proizvodstvo_garazha_sborka_2.jpg (35.23 Kb)


Після зборки каркаса гаража металевого виробляється монтаж металевих ферм, які спроектовані нашим відділом головного технолога з урахуванням снігового і вітрового навантаження. Відділ ОТК перевіряє величини катетів зварних з'єднань і повноти проварів металу в місцях зварювання частин збірного гаража.


proizvodstvo_garazha_sborka.jpg (29.86 Kb)


На завершуючому етапі виготовлення гаража виробляється укладання нижнього і верхнього коника гаража і штампованих листів даху гаража. Виконуються монтажні отвори в листах даху гаража металевого і їх з'єднання за допомогою різьбових з'єднань. Досвідчені малярі наносять антикорозійне покриття на усі елементи гаража металевого. Відділ технічного контролю (ОТК) перевіряє кінцеву зборку і якість антикорозійного покриття і вносить дату виготовлення в паспорт гаража металевого.

proizvodstvo_garazha.jpg (17.37 Kb)


Гаражі металеві нашого виробництва поєднують в собі відмінну якість, практичність, надійність і європейський дизайн.

Фото гаражів виготовлених на нашому виробництві.


garazh_dvuhskatnyi_metallicheskii.jpg (42.45 Kb) 2skat_garage.jpg (25.1 Kb) 1skat_garage.jpg (25.99 Kb)


Наші контакти

Вгору
Гаражи металлические, сборные домики, металлические бытовки, навесы поликарбонат → Виготовлення гаражів

Ваш гараж, гаражі металеві, збірні будиночки, продаж гаражів, виробництво, металоконструкції

Copyright © 2011 - 2019. Всі права захищені.
Україна, м. Харьков, вул. Киргизська, буд.19, корп.2
Час роботи: щодня 8:30-18:00
Металоконструкції, гаражі, навіси, побутовки
+380 (063) 548-92-32 ||+380 (96) 079-69-88
https://ironcover.org.ua ||