loading
Ваш гараж, гаражі металеві, збірні будиночки, продаж гаражів, виробництво, металоконструкції

Ваш гараж, гаражі металеві, збірні будиночки, продаж гаражів, виробництво, металоконструкції

Гаражи металлические, сборные домики, металлические бытовки, навесы поликарбонатua, Гаражі металеві збірні двоскатні → Гараж металевий двоскатний
 
Гараж металевий двоскатний RU⇐|||⇒UA

Гараж металевий двоскатний

Виробництво гаражів металевих збірних у Харкові, доставка гаражів, установка гаража металевого двоскатного і установка гаража металевого односкатного. Гараж металевий збірний з двоскатного і односкатним дахом. Виробництво металевих гаражів будь-яких розмірів під замовлення. Виробництво у Харкові. Консультація за тел. (без вихідних з 8:00 до 20:00) : 063-5489232; 096-0796988.

 • 220820142073.jpg (55.7 Kb)
 • 220820142079.jpg (39.87 Kb)
 • 220820142037.jpg (56.94 Kb)
 • 220820142061.jpg (.14 Kb)


Наша компанія вже багато років спеціалізується на виробництві гаражів і парковочных місць, нами накопичений величезний досвід роботи у виробництві і монтажі конструкцій. У нас представлений величезний вибір самих різних і якісних гаражів стандартних типорозмірів, також можливе виготовлення гаража металевого двоскатного під ваші типорозміри, відповідні вашому авто.

"Гараж металевий двоскатний" -детальніше...

Гараж металевий у цеху (завершуючий етап складання). На фотографіях операція монтажу даху металевого збірного гаража, яка у свою чергу монтується на нижній коник. Після укладання металевих штампованих листів монтується верхній металевий коник, який забезпечує повну ізоляцію гаража від атмосферних опадів.

 • garazh_metallicheskii_v_cehe_2.jpg (21.99 Kb)
 • garazh_metallicheskii_v_cehe_3.jpg (23.08 Kb)

На нижче представлених фото гаражів представлені наступні типорозміри гаражів металевих шириною: 3,75 м, 3,5 м і 3,3 м. У довжину градація типоразмеров металевих збірних гаражів йде в такому порядку: 5,5...6,4...7,3...8,2...9,1...10 м і тд.

 • garazh_metallicheskii_v_cehe_4.jpg (25.06 Kb)
 • dvuhskatnyi_garazh_v_cehe.jpg (21.08 Kb)
 • garazh_metallicheskii_v_cehe.jpg (20.62 Kb)Ескізний проект гаража металевого (креслення гаража металевого двоскатного) який додається до договору купівлі-продажу (продаж гаражів, гаражі продаж) гаража двоскатного металевого збірного з штампованого листа (чорний лист на стінах і на даху).

 • garazh_dvuhskatnyi.jpg (92.8 Kb)

Геометрія (креслення) штампованого листа для покриття воріт, стін і даху металевого двоскатного гаража, сконструйована з урахуванням максимальної жорсткості і герметизації металевого гаража, і забезпечує потім установки гаража на об'єкті максимальну стійкість усієї конструкції металевого гаража збірного (розбірного) як від сил природи, так і від механічних дій.

Гараж металевий розбірною двоскатний є каркасною конструкцією що складається з двох бічних стінок, задньої стінки і фронтону, комір і фронтону, дах складається з окремих листових елементів завтовшки 2мм і збираються на місці установки гаража на болтах. Усі металеві листи двоскатного гаража збираються штампованими кромками один в одного і з'єднання в цих місцях мають товщину рівну двом товщинам металевого листа. Дах укладається на металеві ферми і розрахована з урахуванням вітрового і снігового навантаження, а так само захищена від попадання вологи всередину спеціальними покрівельними болтами з гумовою шайбою. Усі металеві деталі гаража загрунтовані. Гараж металевий збірний з листа завтовшки S1,2 мм або S2,0 мм. Покриття даху гаража: лист металевий S1,2мм або S2,0мм. Бічних стін: лист металевий S1,2 або S2,0 мм. Ворота двух-створчатые, мають вушка під навісний замок. У нижній частині двоскатного металевого гаража є посадочні отвори під анкерні болти. Гараж металевий двоскатний доставляється в такій комплектації:

 1. Ворота двухстворчаті з фронтоном
 2. Задня стінка з фронтоном
 3. Дві бічні стінки
 4. Ферми металеві для монтажу даху
 5. Покрівельні листи (лист металевий завтовшки S1,2 мм або S2,0 мм) залежно від виду і типорозміру гаража збірного.

Збирається гараж металевий двоскатний на місці установки гаража на болтах. Усі металеві деталі гаража загрунтовані.Гараж металевий на об'єкті (установка гаража металевого, завершуючий етап складання гаража).

 • garazh_na_obekte_pervyi.jpg (61.85 Kb)

Гаражі металеві збірні з двоскатним дахом. Особливість і оригінальність двоскатних металевих гаражів полягає в тому, що усі металеві листи мають штамповані кромки і в процесі складання вкладаються один в одного, утворюючи в цих місцях ребра жорсткості. У цих з'єднаннях йде посилення конструкції гаража і товщина металу в цьому місці дорівнює двом товщинам листа, тобто якщо гараж металевий виготовлений з листа завтовшки S2,0 мм, то ребро жорсткості матиме товщину S4,0 мм. Внутрішні сторони стін металевого гаража посилені куточками. В цілому бічні стіни є цілісною зварною конструкцією, рівною довжині збірного . Те ж і із задньою стінкою, яка дорівнює ширині металевого гаража. Ворота є цілісним зварним блоком, з двома створками. Варіант виконання конструкції двоскатного гаража з профільованого листа (профнастила). Кострукция цього двоскатного гаража досить приваблива, але має ряд неприємних моментів. Бічні стіни, задня стінка з фронтоном і блок з воротами в цій конструкції дуже добре монтуються між собою. Проте при монтажі листів на дах по усій довжині бічної стінки виходить дуже багато отворів, утворених самим профільованим листом (профнастилом)і в самій верхній точці даху гаража виходить великий проміжок, знову ж таки утворений самим профлистом. Закривається ця щілина металевим коником, який гарантовано захищає конструкцію гаража від попадання вологи, але знову ж таки виходять повітряні проміжки. Усунути ці мінуси цієї конструкції не складно із застосуванням сучасних герметиків.

 • garazh_2skat_s05oc_1.jpg (39.03 Kb)garazh_2skat_s05oc_2.jpg (27.85 Kb)

Виробництво металевих гаражів у Харкові на https://ironcover.org.ua/. Замовити гараж і купити гараж (ціна на складі) можна зателефонувавши нашим менеджерам. Нестандартні конструкції металевих гаражів розглядаються індивідуально. Купити металевий гараж можна під'їхавши до нас на виробництво. Продаж металевих гаражів здійснюється згідно договору купівлі-продажу. Доставка гаражів металевих в будь-якій регіон України. Гаражі металеві розбірні двоскатні нашого виробництва поєднують в собі надійну жорстку конструкцію, практичність і європейський дизайн.Замовити металевий гараж можна згідно з Вашими ескізами з прив'язкою по місцевості, або за проектом розробленим нашим КTБ (конструкторсько-технологічним відділом). Усі конструкції розглядаються і розраховуються індивідуально, отже ціна гаража металевого для Вас буде коректна. Купити гараж металевий (гараж збірний) можна під'їхавши до нас на виробництво.

 
 

Гаражи металлические, сборные домики, металлические бытовки, навесы поликарбонатua, Гаражі металеві збірні двоскатні → Гараж металевий двоскатний

Ваш гараж, гаражі металеві, збірні будиночки, продаж гаражів, виробництво, металоконструкції

Copyright © 2011 - 2019. Всі права захищені.
Україна, м. Харьков, вул. Киргизська, буд.19, корп.2
Час роботи: щодня 8:30-18:00
Металоконструкції, гаражі, навіси, побутовки
https://ironcover.org.ua ||