loading
Ваш гараж, гаражі металеві, збірні будиночки, продаж гаражів, виробництво, металоконструкції

Ваш гараж, гаражі металеві, збірні будиночки, продаж гаражів, виробництво, металоконструкції

Гаражи металлические, сборные домики, металлические бытовки, навесы поликарбонатua, Гаражі металеві збірні односкатні → Гараж металевий односкатний
 
Гараж металевий односкатний RU⇐|||⇒UA

Гараж металевий односкатний

Виробництво гаражів металевих збірних у Харкові, доставка та установка гаража металевого односкатного. Гараж металевий збірний з односкатним дахом. Виробництво металевих гаражів будь-яких розмірів під замовлення. Виробництво у Харкові. Консультація за тел. (без вихідних з 8:00 до 20:00) : 063-5489232; 096-0796988.

 • garazh-odnoskatnyi-ocinkovannyi-fix.jpg (77.31 Kb)
 • 1skat_ustanovka_5.jpg (28.23 Kb)
 • garazh-odnoskatnyi-shtampovannyi-2.jpg (54.81 Kb)
 • garazh-metallicheskii-odnoskatnyi-shtampovannyi-3.jpg (34.59 Kb)

Наша компанія вже багато років спеціалізується на виробництві гаражів і парковочных місць, нами накопичений величезний досвід роботи у виробництві і монтажі конструкцій. У нас представлений величезний вибір самих різних і якісних металевих гаражів стандартних розмірів, також можливе виготовлення металевого гаража під ваші розміри, відповідні Вашому авто.

Меню детальніше: "Гараж металевий односкатний"

Конструкція збірного односкатного гаража обшитого профлистом.

 • Гараж металевий односкатний

Гараж металевий розбірний односкатний є каркасною конструкцією виконану з профільної металевої труби прямокутного перерізу, обшиту профільним листом завтовшки S0,5…0,7 мм. Дах односкатний, забезпечує природний стік води і нахилена сторону задньої частини гаража. Дах захищений від попадання вологи всередину спеціальними покрівельними болтами з гумовою шайбою. Ворота двух-створчаті, мають вушка під навісний замок. Дах односкатного гаража укладається на профільну трубу прямокутного перерізу або на спец-балки, спец-профіль типу C-профиль або G-профиль виконані з листа завтовшки S=2..3 мм, і розташовані по довжині верхньої частини гаража з урахуванням вітрового і снігового навантаження. У нижній частині гаража є посадочні отвори під анкерні болти. Переважно бюджетний варіант гаража. Повністю виконує функцію захисту від атмосферних опадів, захист від злому автомобіля, зняття коліс з авто і псуванню лакофарбного покриття. Фото елементів конструкції воріт, конструкції стін і конструкції даху металевого гаража (гараж з профнастилу).

 • garazh-odnoskatnyi-konstrukciya-vorot.jpg (66.67 Kb)
 • garazh-odnoskatnyi-konstrukciya-sten.jpg (91.74 Kb)
 • garazh-odnoskatnyi-konstrukciya-kryshi.jpg (69.91 Kb)

Фото конструкції гаража з профлиста (металевого гаража з профлиста).

 • 1skat_ustanovka_1.jpg (36.86 Kb)
 • 1skat_ustanovka_6.jpg (28 Kb)
 • 1skat_ustanovka_5.jpg (28.23 Kb)
 • 1skat_ustanovka_5.jpg (28.23 Kb)

Конструкція комбінованого металевого односкатного гаража, обшитого сталевим листом завтовшки S=1,2 мм або S=2,0 мм на стінах і профлистом на даху.

 • garazh-metallicheskii-odnoskatnyi-shtampovannyi-1.jpg (25.2 Kb)

Гараж металевий комбінований односкатний є блоковою конструкцією що складається з двох бічних стінок, заднього блоку з фронтоном і цілісного блоку з воротами. Стіни бічні, задня стіна і блок воріт виконані з штампованого сталевого листа завтовшки S=1,2 мм або S=2,0 мм, блоки суцільнозварні і зібрані "лист до листа" в місцях штампування і проварені вертикальним переривчастим швом. Після зборки гараж має два пояси - верхній і нижній, які утворені металевими куточками. Ці пояси забезпечують максимальну стійкість конструкції гаража при максимальному навантаженні на дах гаража. Ворота цієї конструкції виконані з профільної металевою труби прямокутного перерізу і окремих штампованих елементів. Односкатний дах виконаний з профільного листа (гараж профлист) завтовшки S0,5…0,7 мм, схил від воріт до задньої стінки гаража. Дах монтується спеціальними болтами по металу з гумовою шайбою. Ворота двух-створчаті, з вушками під навісний замок. Дах цього металевого гаража укладається на балки виготовлені з листа завтовшки S=2..3 мм. Балки розташовані у верхній частині гаража і укладаються паралельно воротам по усій довжині гаража. Переріз і товщина балок вибрані з урахуванням вітрового і снігового навантаження на дах гаража. У нижньому поясі гаража передбачені посадочні отвори під анкерні болти. Гаражі цього типу поєднують в собі надійну сучасну конструкцію і невисоку вартість.

Фото конструкції комбінованого металевого гаража.

 • garazhnyi-kompleks-sekcionnyi - 1.jpg (56.33 Kb)
 • kombinirovannyi-garazh-konstrukciya-3.jpg (40.88 Kb)
 • kombinirovannyi-garazh-konstrukciya-2.jpg (37.81 Kb)
 • kombinirovannyi-garazh-konstrukciya-1.jpg (44.2 Kb)

Каркас металевого односкатного гаража. Складання металевого каркаса гаража у цеху.

 • odnoskatnyi_garazh_karkas.jpg (29.24 Kb)

Конструкція збірного односкатного гаража обшитого профлистом з побутівкою.

 • metallicheskii_garazh_odnosktnyi_s_bytovkoi.png (554.09 Kb)
 • metallicheskii_garazh_odnosktnyi_s_bytovkoi_2.png (517.97 Kb)

Ця конструкція металевого гаража односкатного виконана під замовлення з побутівкою. Побутівка є додатковою стінкою, каркас якої виконаний з профільної труби обшитий профлистом і двері виготовлену також з профільованої труби обшиту профнастилом. Гараж металевий односкатний доставляється в такій комплектації:

 1. Ворота двостулкові
 2. Задня стінка
 3. Дві бічні стінки
 4. Балки для монтажу даху
 5. Покрівельні листи (профільний оцинкований лист завтовшки S0.5..0.7 мм) залежно від виду і типоразмера гаража збірного.

Збирається гараж металевий односкатний на місці установки гаража на болтах. Усі металеві деталі гаража загрунтовані.
Гаражі металеві збірні з односкатним дахом.

Особливість і оригінальність односкатних металевих гаражів нашого виробництва полягає в тому, що усі стінки цього металевого гаража цілісні і є жорсткий металевий каркас, який обшитий профільованим листом. Бічні стіни є цілісною конструкцією яка дорівнює довжині збірного гаража (складального гаража). Те ж і із задньою стінкою, яка дорівнює ширині металевого гаража. Ворота є цілісним блоком, з двома створками і фронтоном.

Ескізний проект гаража металевого (креслення гаража металевого односкатного)який додається до договору купівлі-продажу (продаж гаражів, гаражі продаж)гаража односкатного металевого збірного з оцинкованого листа (гараж профлист) на стінах і даху.

 • garazh_odnoskatnyi_ocinkovannyi.jpg (107.22 Kb)

Ескізний проект гаража металевого (креслення гаража металевого односкатного)який додається до договору купівлі-продажу (продаж гаражів, гаражі продаж)гаража односкатного металевого збірного з штампованого листа (чорний лист на стінах, профлист на даху).

 • garazh_odnoskatnyi_shtampovannyi.jpg (82.58 Kb)

Геометрія (креслення профлиста гаража) профлиста для покриття стін металевого односкатного гаража.

 • proflist_hc20.png (.99 Kb)

Геометрія (креслення) профлиста для покриття крышы металевого односкатного гаража.

 • proflist_hc44.png (58.54 Kb)

Геометрія (креслення профлиста гаража) штампованого листа для покриття воріт, стін і даху металевого двоскатного гаража, а так само для покриття стін для односкатного штампованого гаража, сконструйована з урахуванням максимальної жорсткості і герметизації металевого гаража, і забезпечує установки гаража максимальну стійкість усієї конструкції як від сил природи, так і від механічних дій на металевий гараж.

Виробництво металевих гаражів у Харкові на ironcover.org.ua. Замовити гараж і купити гараж (ціна на складі) можна зателефонувавши нашим менеджерам. Нестандартні конструкції металевих гаражів розглядаються індивідуально. Купити металевий гараж можна під'їхавши до нас на виробництво. Продаж металевих гаражів здійснюється згідно договору купівлі-продажу. Доставка гаражів металевих в будь-якій регіон України.

Гаражі металеві розбірні односкатні нашого виробництва поєднують в собі надійну жорстку конструкцію, практичність та європейський дизайн.

 
 

Гаражи металлические, сборные домики, металлические бытовки, навесы поликарбонатua, Гаражі металеві збірні односкатні → Гараж металевий односкатний

Ваш гараж, гаражі металеві, збірні будиночки, продаж гаражів, виробництво, металоконструкції

Copyright © 2011 - 2019. Всі права захищені.
Україна, м. Харьков, вул. Киргизська, буд.19, корп.2
Час роботи: щодня 8:30-18:00
Металоконструкції, гаражі, навіси, побутовки
https://ironcover.org.ua ||