loading
Ваш гараж, гаражі металеві, збірні будиночки, продаж гаражів, виробництво, металоконструкції

Ваш гараж, гаражі металеві, збірні будиночки, продаж гаражів, виробництво, металоконструкції

Гаражи металлические, сборные домики, металлические бытовки, навесы поликарбонат → ua
 
Гаражі металеві збірні RU⇐|||⇒UA

Гаражі металеві збірні

Виробництво гаражів металевих збірних у Харкові, доставка гаражів, установка гаража металевого двоскатного і установка гаража металевого односкатного. Гараж металевий збірний з двоскатним та односкатним дахом. Виробництво металевих гаражів будь-яких розмірів під замовлення. Виробництво у Харкові. Консультація по тел. (без вихідних з 8:00 до 20:00) : 063-5489232; 096-0796988.

  • 22052017fin.jpg (86.19 Kb)
  • 220820142072.jpg (53.27 Kb)
  • 220820142037.jpg (56.94 Kb)
  • garazhnyi-kompleks-sekcionnyi-1.jpg (56.33 Kb)  • metallicheskii_garazh_v_cehe.jpg (68.09 Kb)
  • garazh-dvuhskatnyi-shtampovannyi-1.jpg (74.92 Kb)
  • garazh-odnoskatnyi-ocinkovannyi-fix.jpg (77.31 Kb)
  • metallicheskii_garazh_na_meste_ustanovki.jpg (29.41 Kb)

Наша компанія вже багато років спеціалізується на виробництві гаражів і парковочных місць. Нами накопичений величезний досвід роботи у виробництві і монтажі конструкцій. У нас представлений величезний вибір самих різних і якісних гаражів стандартних типоразмеров, також можливе виготовлення нестандартних металевих гаражів під Ваші разміри, відповідні Вашому авто. Наші рекомендації по вибору типу металевого гаража можна подивитися на сторінці - Як підібрати металевий гараж

"Гаражі металеві збірні"-детальніше...

Конструкція збірного двоскатного гаража штампований лист.

  • 220820142073.jpg (56.72 Kb)

Гараж металевий розбірний двоскатний (металевий гараж) є каркасною конструкцією що складається з двох бічних стінок, задньої стінки і фронтону, воріт і фронтону, дах складається з окремих листових елементів завтовшки 2мм і збираються на місці установки гаража на болтах. Усі металеві листи двоскатного гаража збираються штампованими кромками один в одного і з'єднання в цих місцях мають товщину яка дорівнює двом товщинам металевого листа. Дах укладається на металеві ферми і розрахован з урахуванням вітрового і снігового навантаження, а так само захищен від попадання вологи всередину спеціальними покрівельними болтами з гумовою шайбою. Усі металеві деталі гаража загрунтовані. Гараж металевий збірний з листа завтовшки S1,2 або S2,0 мм. Покриття даху гаража: лист металевий S1,2 або S2,0 мм. Бічних стін: лист металевий S1,2 або S2,0 мм. Ворота двух-створчаті, мають вушка під навісний замок. У нижній частині гаража металевого двоскатного є посадочні отвори під анкерні болти. Гараж металевий двоскатний доставляється в наступній комплектації:

  1. Ворота двостулкові з фронтоном
  2. Задня стінка з фронтоном
  3. Дві бічні стінки
  4. Ферми металеві для монтажу даху
  5. Покрівельні листи (лист металевий завтовшки S1,2 мм або S2,0 мм) залежно від виду і типоразмера гаража збірного.

Збирається гараж металевий двоскатний на місці установки гаража на болтах. Усі металеві деталі гаража загрунтовані.
Конструкція односкатного збірного гаража, штампований лист у поєднанні з профлистом.

  • Конструкція комбінованого металевого гаража

Гараж металевий збірний (розбірний) односкатний в цій конструкції є каркасною конструкцією що складається з двох бічних стінок з штампованого листа, задньої стінки і воріт, дах складається з окремих оцинкованих листів завтовшки S0,5...0,7 мм. Комплектуючі збираються на болтах і саморезах з пресшайбой. Дах односкатний, нахил виконаний у бік задньої стінки гаража. Дах захищений від попадання вологи всередину спеціальними покрівельними болтами з гумовою шайбою. Ворота двух-створчатые, мають вушка під навісний замок. Дах односкатного гаража укладається на профільну трубу прямокутного перерізу або на спец-балки, які є спец-профіль типу C -профиль або G -профиль виконані з листа завтовшки S=2,0...3,0 мм, і розташовані по довжині верхньої частини гаража з урахуванням вітрового і снігового навантаження. У нижній частині гаража є посадочні отвори під анкерні болти. Гараж металевий односкатний штампований поставляється в такій комплектації:

  1. Ворота двостулкові
  2. Задня стінка
  3. Дві бічні стінки
  4. Балки для монтажу даху
  5. Покрівельні листи (профільний оцинкований лист завтовшки S0, 5...0,7 мм) залежно від виду і типоразмера гаража збірного.

Збирається штампований односкатний гараж на місці установки гаража на болтах. Уся конструкція металевого каркаса гаража загрунтована.

Конструкція збірного односкатного гаража, обшитого оцинкованим листом (профлистом).

  • Гараж металевий односкатний

Гараж металевий розбірний односкатний (металевий гараж) є каркасною конструкцією виконану з профільної металевої труби прямокутного перерізу обшиту профільним оцинкованим листом завтовшки S0,5...0,7 мм. Дах односкатний, забезпечує природню течію води і нахилена сторону задньої частини гаража. Дах захищений від попадання вологи всередину спеціальними покрівельними болтами з гумовою шайбою. Ворота двух-створчаті, мають вушка під навісний замок. Дах односкатного гаража укладається на профільну трубу прямокутного перерізу або на спец-балки, спец-профіль типу C-профиль або G-профиль виконані з листа завтовшки S=2,0...3,0 мм, і розташовані по довжині верхньої частини гаража з урахуванням вітрового і снігового навантаження. У нижній частині гаража металевого односкатного є посадочні отвори під анкерні болти.

Геометрія (креслення) профлиста для покриття стін металевого односкатного гаража.

  • proflist_hc20.png (.99 Kb)
Геометрія (креслення) профлиста для покриття даху металевого односкатного гаража.

  • proflist_hc44.png (58.54 Kb)

Гараж металевий односкатний доставляється в такій комплектації:

  1. Ворота двостулкові
  2. Задня стінка
  3. Дві бічні стінки
  4. Балки для монтажу даху
  5. Покрівельні листи (профільний оцинкований лист завтовшки S0, 5...0,7 мм) залежно від виду і розміру гаража збірного.

Збирається гараж металевий односкатний на місці установки гаража на болтах. Усі металеві деталі гаража загрунтовані.

Гаражі металеві нашого виробництва проходять контрольну зборку в цеху, що гарантує 100% складання на місці установки для замовника. Нижче приведені фото контрольної зборки металевих гаражів у цеху і підготовка під нанесення захисного покриття гаража металевого (фарбування металевого гаража, грунтовка гаража металевого).

  • garazh-dvuhskatnyi-v-cehe-1.jpg (40.31 Kb)
  • garazh-dvuhskatnyi-v-cehe-2.jpg (40.7 Kb)
  • garazh-dvuhskatnyi-v-cehe-3.jpg (41.14 Kb)
  • garazh-dvuhskatnyi-v-cehe-4.jpg (36.83 Kb)
  • garazh-dvuhskatnyi-v-cehe-5.jpg (42.02 Kb)
  • garazh-dvuhskatnyi-v-cehe-6.jpg (42.36 Kb)
  • garazh-dvuhskatnyi-v-cehe-7.jpg (40.97 Kb)

На фото видно, що гаражі металеві нашого виробництва складаються з чотирьох блоків, які монтуються між собою на болтах. Бічні стінки складаються з штампованих листів, штампована кромка кожного наступного листа вкладена в попередній і зібрані зварювальним швом. Згори і знизу бічної стінки металевого гаража є два посилюючі пояси з металевого гарячекатанного куточка, які підварюються до внутрішньої частини стінки. Задня стінка зібрана за той-же технологією. Ворота металевого гаража є цілісним блоком з фронтоном. Вертикальні стійки утворені спеціальним штампованим профілем, який сполучений горизонтальною профільною трубою і розрахований на зовнішнє діюче навантаження і навантаження самої конструкції- момент, що крутить, який виникає при відкритті стулок воріт. Стулки воріт гаража металевого виконані з профільної труби і металевого штампованого листа. Ферми виконані з металевого куточка з урахуванням усіх діючих навантажень на дах. Нижній коник виконаний з штампованого листа і укладений на фронтони і ферми металевого гаража. Листи на дах металевого гаража виконані з того-ж штампованого листа що і стіни. Монтаж листів на дах виконується по одному і укладається на штамповані кромки листа. Після контрольного складання металевого гаража виконується повна грунтовка усіх відкритих поверхонь гаража. Гараж грунтується як зовні так і у середині. Надалі виконується контроль "ОТК" і маркіровка складальних вузлів гаража для зручності і швидкості монтажу металевого гаража на місці установки. Перед відвантаженням виписується "Технічний Паспорт" гаража металевого збірного.Замовити гараж і купити гараж (ціна на складі) можна за номерами телефонів у наших менеджеров. Нестандартні конструкції металевих гаражів розглядаються індивідуально. Купити металевий гараж можна під'їхавши до нас на виробництво. Продаж металевих гаражів здійснюється згідно договору купівлі-продажу. Доставка гаражів металевих в будь-якій регіон України. Гаражі металеві розбірні нашого виробництва поєднують в собі надійну жорстку конструкцію, практичність і європейський дизайн.

 
 

Гаражи металлические, сборные домики, металлические бытовки, навесы поликарбонат → ua

Ваш гараж, гаражі металеві, збірні будиночки, продаж гаражів, виробництво, металоконструкції

Copyright © 2011 - 2019. Всі права захищені.
Україна, м. Харьков, вул. Киргизська, буд.19, корп.2
Час роботи: щодня 8:30-18:00
Металоконструкції, гаражі, навіси, побутовки
https://ironcover.org.ua ||